360° Sanal Turu müşterilerinize önerin,

birlikte kazanalım!

Ortaklık Programı Detayları

Bir internet sitem yok, kayıt olabilir miyim? Ücretsiz mi?

Satış ortağı olarak kayıt olabilmek için bir internet sitesine ihtiyacınız yok. Bir bilgisayar veya akıllı cihazınız varsa ve bize yeni müşteriler kazandırabilecekseniz, ideal bir satış ortağı olduğunuzu söyleyebiliriz. Ve unutmadan, satış ortağı olmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.

360 Samsun’a yeni müşterileri nasıl kaydedebilirim?

Size özel olarak oluşturulacak müşteri giriş ve hizmet formu linkine tıklayarak dakikalar içerisinde müşteri girişinizi sağlayabilirsiniz. Bu link aracılığıyla yapılan her giriş, sizin hesabınızdaki bir müşteri olarak kaydedilecektir.

Kullanabileceğim pazarlama materyalleri var mı?

Satış ortağı olmaya hak kazandığınızda; kullandığımız yazılımlar, pazarlama detayları ve diğer teknik konularda bilgilendirileceksiniz. Beraberinde; video anlatımlar, bannerlar vb. tüm materyaller tarafınıza teslim edilecektir.

Satış ortağı olmanın başka ne gibi faydaları olacak?

Satış ortağı olarak faaliyet gösteren kişi veya işletmeler, ister kendileri isterlerse de değerlendirebilecekleri bir müşterileri için, yılda bir kez olmak koşuluyla, 360° Görüntüleme hizmetlerini %50 indirimli olarak satın alabilirler. Fakat satış ortağının bu opsiyonu kullanabilmesi için, yıl koşulu olmaksızın, genel toplamda en az 3 satış işlemini başarıyla tamamlamış olması gerekir. Ve satış ortağı, bu opsiyon için komisyon talebinde bulunamaz.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl ödeme alırım?

Öncelikle komisyon hakkını elde edebilmeniz için, kayıtlı olan müşteriniz için belirtmiş olduğunuz hizmetlerin satışa dönüşmüş olması gerekir. Müşterinizin, ödemeyi gerçekleştirdiği günden hemen sonraki haftanın ilk iş gününde, komisyonunuz size ait olan ve tarafımıza belirtmiş olduğunuz banka hesabına yatırılacaktır.

Reklam ve pazarlamaya dair uymam gereken kurallar var mı?

Satış ortaklığı programının bir aksaklığa uğramadan yürütülebilmesi için, işimizi dikkatli ve etik kurallara uygun bir şekilde yapmalıyız. Satış ortağı olarak kabul edilmenizin hemen ardından, uyulması beklenen tüm kurallar yazılı olarak size iletilecek ve ilgili tarafların  karşılıklı onayına sunulacaktır.