360 Samsun’u müşterilerinize veya tanıdıklarınıza önerin

her ödemeden net 500₺ komisyon kazanın!

Ortaklık Programı Detayları

Bir internet sitem yok, kayıt olabilir miyim? Ücretsiz mi?

Satış ortağı olarak kayıt olabilmek için bir internet sitesine ihtiyacınız yok. Bir bilgisayar veya akıllı cihazınız varsa ve bize yeni müşteriler kazandırabilecekseniz, ideal bir satış ortağı olduğunuzu söyleyebiliriz. Ve unutmadan, satış ortağı olmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.

360 Samsun’a yeni müşterileri nasıl kaydedebilirim?

Size özel olarak oluşturulacak müşteri giriş ve hizmet formu linkine tıklayarak dakikalar içerisinde müşteri girişinizi sağlayabilirsiniz. Bu link aracılığıyla kaydedilen herkes, sizin altınızdaki bir müşteri olarak kaydedilecektir.

360 Samsun'u nasıl duyurabilirim?

Bu konuda Satış Ortaklığı İlişkileri Uzmanımız size yardımcı olmak için hazır. İçerik oluşturma, sosyal medya paylaşımları, e-posta pazarlama, reklam çıkma gibi seçeneklerle 360 Samsun’u tanıtabilir ve pazarlayabilirsiniz. Ürün ve hizmet sunmak bizden, isteğe bağlı olarak tanıtım yapmak sizden.

Kullanabileceğim pazarlama materyalleri var mı?

Satış ortağı olmaya hak kazandığınızda; kullandığımız yazılımlar, pazarlama detayları ve diğer teknik konularda bilgilendirileceksiniz. Beraberinde; video anlatımlar, bannerlar vb. tüm materyaller tarafınıza teslim edilecektir.

Satış ortağı olmanın başka ne gibi faydaları olacak?

Satış ortağı olarak faaliyet gösteren kişi veya işletmeler, ister kendileri isterlerse de değerlendirebilecekleri bir müşterileri için, yılda bir kez olmak koşuluyla, 360° Görüntüleme hizmetlerini %50 indirimli olarak satın alabilirler. Fakat satış ortağının bu opsiyonu kullanabilmesi için, yıl koşulu olmaksızın, genel toplamda en az 3 satış işlemini başarıyla tamamlamış olması gerekir. Ve satış ortağı, bu opsiyon için komisyon talebinde bulunamaz.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl ödeme alırım?

Öncelikle komisyon hakkını elde edebilmeniz için, kayıtlı olan müşteriniz için belirtmiş olduğunuz hizmetlerin satışa dönüşmüş olması gerekir. Müşterinizin, ödemeyi gerçekleştirdiği günden hemen sonraki haftanın ilk iş gününde, komisyonunuz size ait olan ve tarafımıza belirtmiş olduğunuz banka hesabına yatırılacaktır.

Tekrarlayan komisyon ödemeleri nasıldır?

360 Samsun’un satış ortaklığı programında, getirdiğiniz her müşterinin yapacağı her yeni hizmet alımından otomatik bir komisyon elde edersiniz. Sadece bir müşteri getirdiğinizi ve o müşterinin her ay 2.000₺’lik bir hizmet alımı yaptığını düşünelim. Bu durumda her ay 500₺ komisyon elde edersiniz. Kısacası; satış ortağı programında kaldığınız süre boyunca sisteme kaydetmiş olduğunuz her bir müşteri, satışa dönüştürülen her bir yeni(*) hizmet ile size pasif gelir imkanı sağlayacaktır. (*)Aynı müşterinin, farklı işletme (mekanları) için geçerlidir.

Reklam ve pazarlamaya dair uymam gereken kurallar var mı?

Satış ortaklığı programının bir aksaklığa uğramadan yürütülebilmesi için, işimizi dikkatli ve etik kurallara uygun bir şekilde yapmalıyız. Satış ortağı olarak kabul edilmenizin hemen ardından, uyulması beklenen tüm kurallar yazılı olarak size iletilecek ve ilgili tarafların  karşılıklı onayına sunulacaktır.

360 Samsun’un Ortağı Olun

Pasif gelirin tadını çıkarın

Online olduğumuz anlarda dilerseniz aşağıda yer alan Canlı Destek modülü ile bize yazabilirsiniz.

Eğer bizi buralarda yokken yakaladıysanız, lütfen çekinmeden mesajınızı bırakın. Mesajınızı alır almaz, size ilk fırsatta ulaşalım.