360° Video

Youtube ve Facebook destekli bu video türü, tanıtım ve organizasyonlarda çok ses getirecek!

You are here:

360° Video

360 Derece video, tanıtılacak yerin sunumunda mükemmelliyeti yakalamak için 360 derece tekniği ile çekilen videodur. Bu sunum şekli internet ortamında oldukça ilgi görmektedir.

360 Derece Görsel Şölen

Tanıtılacak yerin bütün yönlerini iç ve dış mekan farketmeksizin video şeklinde sunan bu hizmetimizde önemli olan görsel anlamda kusursuzluktur. Güzel taraflarından biri de bu videoları açan insanların içinden çıkmak istememesi. Dolu dolu olması, izleyicide merak uyandırması sayesinde vermek istediğiniz detayları da kolaylıkla potansiyel müşteriye aktarabiliyorsunuz.

Teknolojiye 360 Derece Entegre Olun

“Teknoloji o kadar hızlı ilerliyor ki…” gibi klişe sözleri geride bırakalım. Çünkü boşa konuşacak vakit yok; teknolojiden geri kalan tüm firmalar bir bir aramızdan ayrılıyor. Çağın gerisinde kalmak oldukça kolayken yakalamak da bir o kadar zorlaşıyor.

Sanal gerçeklik ve interaktif videolar hızla hayatımıza girmeye başladı. Bu eşsiz video deneyimi ise kullanıcı üzerinde yüksek etkileme gücüne sahiptir.

Farklı Olun, Öne Geçin

Müşteri gözüyle baktığınızda sıradan olanı tercih etmezsiniz. Farklı olmak için size 360 derece fırsat sunuyoruz. Ticarette en önemli kurallardan biri de “İlk bakış” kuralıdır. Potansiyel müşterileri etkilemek için ilk bakışta etkileyici olmak gerekir. İlk bakışı tam anlamıyla kusursuz olarak ortaya sunan 360 derece video, müşteri potansiyeli aktif müşteriye dönüştürme oranı oldukça yüksektir. Diğer işletmelerden farkınızı tam anlamıyla yansıtabildiğiniz en iyi seçeneklerdendir.