360° Sanal Tur

Sanal Tur uygulamasıyla işletmenizi, dairenizi veya dilediğiniz yeri milyonlarla paylaşın.

You are here:

360° Sanal Tur

360 derece sanal tur, genellikle yerel işletmelerin veya belirli bölgelerin tanıtılmasını amaçlayan bir sunum şeklidir. İnternet üzerinden yapılan bu sunumlar, birçok insana ulaşarak işletmenin görselliğini ön plana çıkarmayı amaçlar.

Sorunları 360° ile Çözün

360 derece sanal tur mekanın iç ve dış özelliklerini tüm detaylarıyla ortaya koyar. Bu gibi detaylar, insanların mekanlar hakkında aklındaki soru işaretlerini kaldırarak müşterinin güvenini kazanmaktadır.

İnsanlar gelmeden önce sizi merak edeceklerdir. Zaten merak eden kişiler kafalarında soruları olan kişilerdir.

-Acaba nasıl bir yer?

-Koltuklar rahat mı?

-İçerisi ferah mı?

-Şık bir işletme mi?

Detay Her Şeydir

İşletmenizi kurarken bütün detaylar üzerinde titizlikle durduğunuzdan eminiz. Ama önemli olan bu detayları müşteriye sunabilmektir. 360 derece sanal turun başka bir amacı ise mekan farklılıklarını daha fazla ön plana çıkararak, daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmaktır.

Google Street View nedir?

Google’ın kullanıcılarına sunduğu 360 derece sokak görünümü hizmeti Türkiye’de de mevcut. Google Street View Güvenilir Ajans unvanımız ve 5 milyonu aşkın tekil görüntüleme hacmimiz ile bölgemizde öncü durumdayız. Bu uygulama ile Google Haritalar (eski adıyla Yerel İşletmeler) hesabınız üzerinden de görüntüleme alabileceksiniz.